Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa Hotely Mauricius

marco-polo.cz
Kontaktujte svého odborného konzultanta +420 241 718 646
marco polo na facebooku
afrika afrika afrika afrika

Hotely - Mauricius

název hotelu: Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa


Země:
 
Mauricius
Lokalita: Trou Aux Biches
Popis: Naše mínění:
Excellentní nový hotel čerpající z nejlepších tradic i nejnovějších trendů v hotelnictví. Pláž a laguna u Trou Aux Biches jsou perfektní – je tu dostatek vody pro plavání i v době odlivu. Nejdříve je pár metrů čistého písku s mírným sklonem, korály pak začínají až 15-20 metrů od břehu, v místech, kde již budete bezpečně plavat. K tomu opravdu krásná pláž z bělostného písku, prostě místo které nemá chybu.

Poloha:
Na severozápadním pobřeží (nádherné západy slunce!) mezi hlavním městem Port Louis a (blíže) letoviskem Grand Baie. Areál byl rozšířen o bývalé golfové hřiště, původní pobřežní komunikace je nyní dále díky novému obchvatu.

Spojení:
Z mezinárodního letiště cca 60-90 minut (záleží na dopravní situaci v Port Louis). Do Port Louis cca 20 min., do letoviska Grand Baie cca 10 minut jízdy.

Hotel:
Komplexně přestavěný a v listopadu 2010 otevřený klenot řetězce Beachcomber. Rozsáhlý areál tropické zahrady nabízí prostornou lobby s recepcí, business centrem (WiFi zdarma, využití zdejšího vybavení za poplatek), několik boutiques, duty-free klenotnictví, kadeřnictví, ošetřovnu, prádelnu, půjčovnu aut. Jako ve většině Beachcomberů i zde je komfortní Arrival/departure Lounge (klimatizovaná místnost se skříňkami, sprchami, toaletami či TV sloužící klientům s časným příletem či pozdním odletem). V hotelu je nejen vyhlášený dětský klub Bob Marlin, ale i klub zaměřený na teenagery. Možno objednat za úhradu baby-sitting. V hotelu je velký bazén s dětským brouzdalištěm a 6 menších bazénů rozmístěných v areálu – lehátka, slunečníky a osušky zdarma stejně jako na pláži. Pozor – při příjezdu se seznamte s podmínkami non-smoking policy stanovujícími místa, kde je v areálu hotelu povoleno kouřit!

Pokoje:
Celkem 333 villas a suites rozdělených do několika lokalit. Základní kategorií jsou Junior Suites (90x) a Tropical Junior Suites (110x), nejlépe jsou umístěny Beachfront Suites with Pool (44x) a Beachfront Senior Suites with Pool (22x). Početnějším rodinám jsou určeny Family Suites (40x), Two-Bedroom Pool Villas (10x) a Three-Bedroom Pool Villas (17x). Nejblíže k pláži jsou Beachfront (+Senior) Suites with Pool, ve druhém sledu pak Junior (+Tropical) Suites a Family Suites. nejdále od moře jsou uzavřené areály Two/Three-Bedroom Pool Villas. JUNIOR SUITES (cca 63m2) mají kvalitní klimatizaci a stropní větrák, obývací kout, prostornou koupelnu se samostatnou vanou, sprchovým koutem, WC, fénem a šatnou, sejfem, minibarem, varnou konvicí (káva/čaj zdarma), TV (satelit, hudba, interactive wireless service), multimediální přípojkou, WiFi/ADSL zdarma, terasou. TROPICAL JUNIOR SUITES (cca 70m2) jsou prostornější a mají uzavřenou venkovní zahrádku se sprchou. FAMILY SUITES (cca 94m2) jsou stejně vybaveny, mají – jak název napovídá – ještě dětský pokoj s vl. sprchou, WC, TV. Venkovní sprchu mají jen některé. BEACHFRONT SUITES WITH POOL (cca 102m2) jsou vybaveny jako Tropical Junior Suites, s větší venkovní zahradou se sprchou a především větší terasou, kde je malý privátní bazének. BEACHFRONT SENIOR SUITES WITH POOL (cca 163m2) jsou ještě větší než Beachfront Suites with pool, v patře, kde je velká terasa. Druhá terasa je v přízemí, s větším soukromým bazénem. Suite má velkou obývací část. POOL VILLAS mají vždy příslušný počet ložnic (2 nebo 3), příslušenstvích, kuchyňku, zahrádku, obývací část a velkou centrální terasu s bazénem. Celý areál každé vily je obehnán zdí a poskytuje maximální soukromí. Junior (+ Tropical) Suites umožňují ubytovat max. 2 osoby. Beachfront (+ Senior) Suites with pool max. 3 osoby bez ohledu na věk. Family Suites max. 2 dospělé a až 3 děti do 17 let (platí se vždy celá suite). Two-bedroom Pool Villa je pro max. 5 osob (max. 4 dospělé), Three-bedroom Pool Villa pro max. 7 osob (max. 4 dospělé).

Aktivity:
Večer hudební produkce, folklor, zábavné show. K dispozici (v ceně) vodní lyže, windsurfing, plachtění, lodě se skleněným dnem, šlapadla, kajaky, šnorchlování, fitness, spinning, aerobik, stolní tenis, tenis na 6 kurtech s umělým osvětlením, beachvolejbal, boccia. Za úhradu potápění, rybaření na otevřeném moři, půjčovna kol, HEAD Tennis Academy. Výtečné Spa by Clarins – v ceně sauna a pára, ostatní procedury za úhradu.

Stravování:
SNÍDANĚ - formou buffetu v International Restaurant Oasis.
POLOPENZE - snídaně buffet v I.R. Oasis plus večeře v některé z daších restaurací.

Důležité upozornění:
Tak jako většina mauritijských pobřežních lagun je i zdejší při odlivu mělká a je nezbytná opatrnost při koupání. Doporučujeme boty do vody.
Typ ubytování: hotel
Poloha: Přímo u pláže
Úroveň: 5*
Vybavení: 
Sport v místě: 
Sport v okolí: 


  

fotografie hotelu

Family Suite

Beachfront Senior Suite with Pool

Beachfront Senior Suite with Pool

Beachfront Senior Suite with Pool

Tropical Junior Suite

Beachfront Senior Suite with Pool

Junior Suite

Pool Villa

Pool Villa

Pool Villa

Family Suite

Family Suite

Family Suite

Pool Villa

Pool VillaTropical Junior Suite

Blue Ginger

Blue Ginger

Blue Ginger

Caravelle

Il Corallo

Il Corallo

Il Corallo

Caravelle

Le Deck

Le Deck

Le Deck

Mahiya

Mahiya

Oasis

OasisBeachfront Senior Suite with Pool

Pool Villa

Pool Villa

Pool Villa

Pool VillaKids Club

Spa

Spa

SpaBeachfront Suite with Pool

Beachfront Suite with Pool

Beachfront suites

Beachfront Suite with Pool

Beachfront Suite with Pool

poptávka hotelu

Termín nástupu:
Délka pobytu:
 
Mám zájem o nabídku letenky
Počet osob
  Počet dětí:
ve věku:
*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
*Email:
 
*Povinné údaje
poznámka:


novinky

doporučujeme

Cesta kolem světa po obratníku Kozoroha
Cesta kolem světa po obratníku Kozoroha
Austrálie

23.09.2018-17.10.2018
Dle programu, pravidelná letecká linka

 199990,- Kč
Na vanilkový ostrov za nejkrásnějšími plážemi i za dobrodružstvím
Na vanilkový ostrov za nejkrásnějšími plážemi i za dobrodružstvím
Madagaskar
Jardin Vanille
25.05.2018-03.06.2018
Dle programu, pravidelná letecká linka

 58700,- Kč
okruh Ománem s českým průvodcem
okruh Ománem s českým průvodcem
Omán

07.12.2018-14.12.2018
Se snídaní, Dle programu, pravidelná letecká linka

 59900,- Kč
To nejlepší z Jižní Afriky: JAR, Lesotho, Svazijsko, Mozambik, Zimbabwe
To nejlepší z Jižní Afriky: JAR, Lesotho, Svazijsko, Mozambik, Zimbabwe
Lesotho

28.04.2018-13.05.2018
Dle programu, pravidelná letecká linka

 58990,- Kč