Mauricia Beachcomber Resort & Spa Hotely Mauricius

marco-polo.cz
Kontaktujte svého odborného konzultanta +420 241 718 646
marco polo na facebooku
afrika afrika afrika afrika

Hotely - Mauricius

název hotelu: Mauricia Beachcomber Resort & Spa


Země:
 
Mauricius
Lokalita: Grand Baie
Popis: Naše mínění:
Protože Grand Baie je jediným opravdovým mauritijským letoviskem v našem slova smyslu, s řadou obchodů od velkého nákupního centra až po malé butiky, kavárnami, restauracemi, bary, širokou škálou sportovních aktivit, dovolenou zde ocení především ti neposední, kteří se rádi pohybují v místech, kde to žije. Hotel si drží vysoký standard služeb řetězce Beachcomber, i díky komplexní renovaci v r. 2007-8.

Poloha:
Na východní straně zátoky Grand Baie na severu ostrova, téměř v samém srdci letoviska, u menší ale hezké pláže s pozvolným přístupem do vody.

Spojení:
Z mezinárodního letiště cca 80-100 minut (záleží na dopravní situaci v Port Louis). Do Port Louis cca 30-40 minut.

Hotel:
Kompaktní dvoupatrová budova se dvěma menšími navazujícími křídly disponuje recepcí, lobby, business centrem (WiFi zdarma, využití zdejšího vybavení za poplatek), několika boutiques, půjčovnou aut. Jako ve většině Beachcomberů i zde je Arrival/departure Lounge (klimatizovaná místnost se skříňkami, sprchami a toaletami sloužící klientům s časným příletem či pozdním odletem). Areálu vévodí 2 velké bazény – lehátka, slunečníky a osušky v ceně na pláži i u bazénu. Tradiční kvalitní dětský klub Blue Marlin (3-12 let, otevřen 0900-2100), možno objednat baby sitting (za úhradu). Pozor – při příjezdu se seznamte s podmínkami non-smoking policy stanovujícími místa, kde je v areálu hotelu povoleno kouřit!

Pokoje:
Celkem 237, z toho základní kategorie Standard (143x) v prvním a druhém patře, Superior (60x) v přízemí – s přímým vstupem do areálu, a Family Apartment (28x). Pestře vyzdobené STANDARD (cca 32m2) jsou vybaveny klimatizací, sejfem, Sat-TV, minibarem, varnou konvicí (káva a čaj zdarma), koupelnou se sprchou, WC a fénem a balkonem. Akceptují ubytování pouze 2 osob, vyjímečně plus malé dítě do 5 let. Větší SUPERIOR (cca 38m2) mají obývací kout a v koupelně vanu místo sprchy. Před terasou je privátní zahrádka. Ubytování pro max. 3 osoby bez ohledu na věk. FAMILY APARTEMENT (cca 64m2) – klasická ložnice s manželským lůžkem, koupelnou (vana, WC, fén), TV a minibarem, propojeno s druhým větším pokojem se 2 samostatnými lůžky a jedním sofa, koupelnou (sprcha, WC), TV. Obě místnosti mají společnou terasu a privátní zahrádku. Maximální kapacita je 5 osob, z toho max. 4 dospělé, platí se vždy celý apartment. LOFT je identický s Family Apartment, ale patrově řešený. Romanticky vyzdobené HONEYMOON SUITES (75m2) mají separátní ložnici a obývák a krásnou terasu s bazénkem. V hotelu je rovněž jedna privátní dvouložnicová vila. Upozornění: uvnitř pokojů všech kategorií platí zákaz kouření!

Aktivity:
Každodenní animační a zábavné programy. V ceně windsurfing, šlapadla, vodní lyže, plachtění, lodě se skleněným dnem, šnorchlování, 3 kvalitní tenisové kurty s umělým osvětlením (včetně raket), stolní tenis, aerobic, biliár, volejbal, fitness. Za úhradu tenisové míče, půjčovna kol, potápění (PADI), rybaření na otevřeném moři a výlety katamaranem. Kvalitní wellnes-spa, v ceně sauna a pára, za úhradu masáže a procedury.

Stravování:
SNÍDANĚ - buffet v hlavním restaurantu les Quais
POLOPENZE – snídaně a večeře bohatý buffet v hlavním restaurantu Les Quais. Za příplatek a la carte restaurant Nautic s mořskými specialitami. Služby doplňuje Baywatch Bar a noční klub Rhumerie.
ALL INCLUSIVE – navíc obědy (menu nebo buffet), vybrané nealko-a alkoholické nápoje 0900-2300, odpolední sendviče a palačinky, vybraná nabídka pokojového minibaru, picnic-basket.

Důležité upozornění:
Tak jako většina mauritijských pobřežních lagun je i zdejší při odlivu mělká a je nezbytná opatrnost při koupání. Doporučujeme boty do vody.
Typ ubytování: hotel
Poloha: Přímo na pláži
Úroveň: 4*
Vybavení: 24-hod.servis
Sport v místě: 
Sport v okolí: 


  

fotografie hotelu

Family Room

Honeymoon SuiteFamily Room

Family Room

Family Room

Honeymoon Suite

Honeymoon SuiteLes Quais

Les Quais

Loft Room

Loft Room

Nautic

NauticSpa

Spa

Spa

Spa

Spa

Spa

Standard Room

Villa

Villa

Villa

Villa

poptávka hotelu

Termín nástupu:
Délka pobytu:
 
Mám zájem o nabídku letenky
Počet osob
  Počet dětí:
ve věku:
*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
*Email:
 
*Povinné údaje
poznámka:


novinky

doporučujeme

Pohodová Panama s českým průvodcem s možností prodloužení na ostrově Aruba
Pohodová Panama s českým průvodcem s možností prodloužení na ostrově Aruba
Panama

01.03.2018-09.03.2018
Se snídaní, Dle programu, pravidelná letecká linka

 59900,- Kč
Sofitel The Palm Dubai - zájezd pro rodiny se zábavou
Sofitel The Palm Dubai - zájezd pro rodiny se zábavou
Spojené arabské emiráty
Sofitel The Palm
10.02.2018-17.02.2018
Se snídaní, pravidelná letecká linka

 63850,- Kč
Putování Mexikem (nejen) pro 55+ s českým průvodcem
Putování Mexikem (nejen) pro 55+ s českým průvodcem
Mexiko

26.11.2018-11.12.2018
Se snídaní, pravidelná letecká linka

 69900,- Kč
Krása má adresu Omán - privátní okruh s řidičem
Krása má adresu Omán - privátní okruh s řidičem
Omán

02.02.2018-09.02.2018
Se snídaní, Polopenze, Dle programu, pravidelná letecká linka

 75900,- Kč